Forum Opolskiej Komunikacji Strona Główna Forum Opolskiej Komunikacji
oraz Towarzystwa Przyjaciół Komunikacji Miejskiej

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety i taryfa
Autor Wiadomość
miet 
Członek TPKM Opole

Wysłany: Śro 23 Mar, 2016 20:15   

Od 1 kwietnia zakup biletu miesięcznego pozwoli nam podróżować również pociągami PR na terenie miasta :

http://www.24opole.pl/202...,wiadomosc.html

Canar-ek 

Wysłany: Czw 24 Mar, 2016 09:21   

miet napisał/a:
Od 1 kwietnia zakup biletu miesięcznego pozwoli nam podróżować również pociągami PR na terenie miasta :

http://www.24opole.pl/202...,wiadomosc.html

Uważam, że to niesprawiedliwe, że ta "promocja" nie obejmuje pracowników KM

Szwed 

Wysłany: Pią 25 Mar, 2016 10:40   

Mało kto skorzysta z oferty o tak mały zasięgu - brak jednorazowych, tylko w granicach miasta.

HaCe 
Członek TPKM Opole

Wysłany: Sob 26 Mar, 2016 11:59   

Jednorazowe są, tylko że przez SkyCash. Inaczej się tego zrobić nie da, bo w pociągach nie ma kasowników. Poza granice miasta możesz wyjechać na bilecie PKP. Miesięczny miejski też jest tylko w granicach miasta. Jeśli to ma obejmować również bilety podmiejskie i okoliczne miejscowości to gminy muszą się do tego dołożyć. Jeśli to wypali w granicach miasta to później można taki, już istniejący "produkt" przedstawić gminom.

andre76 

Wysłany: Czw 16 Lut, 2017 22:40   

Dziś (16.02) w godzinach popołudniowych (16.30) wracałem do domu i chciałem zakupić bilet jednorazowy normalny przez Skycasha. Po przejściu prawie całej procedury, po akceptacji płatności kartą, system poinformował mnie następującym komunikatem: "Trwają prace konserwacyjne systemu. Prosimy spróbować ponownie". Dziwne, że w godzinach szczytu operator systemu przeprowadza takie prace. Ponadto w ostatnich dniach bilety jednorazowe w aplikacji zamieniają się w bilety miesięczne...Czy ktoś miał podobnie?

Maciek 
Członek TPKM Opole

Wysłany: Czw 16 Lut, 2017 23:03   

andre76 napisał/a:
"Trwają prace konserwacyjne systemu. Prosimy spróbować ponownie".
Wczoraj pojawiło mi się powiadomienie o konserwacji systemu, która miała się odbyć dzisiaj w godz. 0:00-4:45 (o ile dobrze pamiętam?), ale w godzinach szczytu - co najmniej dziwne...

Moja strona phototrans.pl - Zapraszam :)

andre76 

Wysłany: Czw 16 Lut, 2017 23:21   

Jechałem wcześniej w kierunku centrum (po 11) i bez problemu kupiłem bilet. Wspomniana wcześniej sytuacja miała miejsce gdy wracałem...

andre76 

Wysłany: Pią 03 Mar, 2017 19:20   

Dziś (03.03) kolejne popołudniowe zmagania z systemem Skycash. Tym razem sytuacja działa się po godzinie 16-tej. Zakup biletu był niemożliwy - system generował komunikat, jakoby łącze internetowe jest słabe niż zazwyczaj. Po resecie telefonu nie można było się zalogować. Sytuacja zaczęła wracać do normy około 18-tej. Co do łącza w telefonie oczywiście nieprawda bo mogłem korzystać z netu i ściągać pliki (plus gsm) a dzwoniąc na infolinię byłem siódmym czekającym - zrezygnowałem. Po wykręceniu numeru pojawił się komunikat że problemy są ale z mobi parkingiem...Coraz bardziej jestem zawiedziony Skycashem. Aplikacja miała służyć kupnie biletów a coraz więcej rzeczy niepotrzebnych się tam pojawia. Ostatnio nawet kredyty...

Canar-ek 

Wysłany: Czw 07 Wrz, 2017 13:44   

Czy ktoś wie kiedy UM ogłosi przetarg na biletomaty i całą infrastrukturę z tym związaną?

miet 
Członek TPKM Opole

Wysłany: Czw 07 Wrz, 2017 19:38   

Biletomaty i tablice miały pojawić się do końca roku. Jak na razie przetargu nie widać i raczej do końca roku biletomatów i tablic na ulicach nie zobaczymy. Te w autobusach musiały by się pojawić w momencie nadejścia 1 dostawy czyli w styczniu 2018 r.
Myślę,że październik-listopad przetarg musi być ogłoszony i rozstrzygnięty. Jak będzie?Zobaczymy.

Canar-ek 

Wysłany: Pią 08 Wrz, 2017 15:07   

miet napisał/a:
Biletomaty i tablice miały pojawić się do końca roku. Jak na razie przetargu nie widać i raczej do końca roku biletomatów i tablic na ulicach nie zobaczymy. Te w autobusach musiały by się pojawić w momencie nadejścia 1 dostawy czyli w styczniu 2018 r.
Myślę,że październik-listopad przetarg musi być ogłoszony i rozstrzygnięty. Jak będzie?Zobaczymy.

Ta wypowiedź zupełnie nie jest odpowiedzią na moje pytanie. Ja pytalem czy ktoś wie, a nie czy ktoś nie wie bądź jakie były założenia- bo te i ja znam :-)

Canar-ek 

Wysłany: Pią 08 Wrz, 2017 15:09   

Na wrześniowej sesji RM ma być podjęta uchwała przyznająca doktorantom prawo do przejazdu z ulgą 50%

Odpowiedz do tematu